Lisaks nad pakuvad boonust, kus iga kuu ühe laenaja laenusumma lüüakse nulli ning laenu ei pea tagasi maksma

Envestio on ühisrahastusportaal, mis pakub lisaks nad pakuvad boonust, kus iga kuu ühe laenaja laenusumma lüüakse nulli ning laenu ei pea tagasi maksma sildfinantseerimise laene. Hetkel on pakutavate laenude ettevõtete tegevusvaldkondadeks kinnisvara, energiatootmine, kaevandamine, toiduainetööstus, logistika jne.

5-6 aktiivse projekti vahel, kuhu on võimalik investeerida. Tegemist on meie Maarjamaal registreeritud ettevõttega, kuid Eestis paikneb ainult nende administratiivkeskus. Operatiivne keskus ning enamik projekte asuvad Riias ja selle lähistel. Raha väljakandmiseks on vaja ka isikuttõendava dokumendi pilti ning aadressi kinnitust, milleks sobib arve või panga väljavõte. Minu puhul tuli kinnitus dokumentide sobivusest praktiliselt koheselt ning raha laekus tagasi pangakontole juba järgmisel päeval. Envestio tagasiostu garantii Pakutakse kahte sorti tagasiostu garantiid. Ootad, kuni laen on sisse nõutud.

Kui soovid, saad tagasiostu garantiist täpsemalt lugeda siit. Selliseid intresse olen näinud lisaks ainult Omaraha portaalis, kuid seal on tegemist tagamata laenudega. Pole vaja oodata projekte, millesse investeerida ega oodata, et auto-invest midagi üles korjaks. Pidevalt on valida 5-6 projekti vahel ning iga nädal lisandub 3-4 uut.

Teavitused uutest projektidest tulevad emaili peale. Minu jaoks 6-9 kuud on ideaalne aeg, kuna ma ei taha oma raha kauemaks, kui aastaks kinni panna. Lihtsustamise mõttes arvutasin, et investeerin mõlemasse kümme 500-eurost laenu aastaks ajaks. Tekitades aga hüpoteetilise olukorra, kus Mintoses makstakse kõik laenud õigeaegselt koos intressiga tagasi, kuid Envestios lähevad kõik laenud hapuks v. Kas oled juba Envestiot kasutanud ja kuidas on sinu kogemused senimaani? Boonuse saamiseks tuleb sellelt lingilt minna otse sign-up nupu peale.

Kui vahepeal surfad lehel ringi, siis tasub uuesti seda linki vajutada enne kasutajaks registreerimist. Need hakkasid nüüd korralikult intressi tootma. Sealt edasi läheb passiivse sissetuleku suurendamine oluliselt keerulisemaks, kuna säästud saavad investeeritud ning peab hakkama lisasääste tekitama. Muudest sissetulekutest ei ole kahjuks midagi kirjutada, kuna suurte elumuudatuste tõttu ei käinud ma septembrikuus tööl.