Lühike ja lihtne laenutaotlus

Valedel põhimõtetel võetud laen võib üsna kiiresti muutuda koormaks, millest on keeruline lahti lühike ja lihtne laenutaotlus. Arusaadav, et Sul võib olla rohkelt küsimusi ja siinkohal tulemegi meie appi.

Meie eesmärgiks on aidata Sul, teadlikul tarbijal, teha kõiges,  mis puudutab finantsküsimusi ja laenutoote valikut, õige otsus. Meie veebilehel on Sul võimalik omavahel võrrelda rohkem finantstooteid, kui kusagil mujal. Lisaks võrdlusvõimalusele, aitame Sul ka kontrollida, kas Sa said tõesti parima võimaliku pakkumise. TF Bank on tõestanud, et see on tõsine pakkuja. Laenud Eestis 2019Kuidas leida sobivaim laen? Mis on laenamise eelised ja puudused?

Mis on ja millest sõltub intressimäär? Kui palju ma peaksin korraga laenama? Mida peaksin tegema enne, kui laenulepingule alla kirjutan? Laenude maailm on kirju ning väga lihtne on teha vale valik, mis pikas plaanis võib Sind finantsiliselt väga keerulisse olukorda panna.

Selleks, et leida endale sobivaim variant, on kõigepealt vaja end kurssi viia kõikide võimalustega, mida turg pakub. Nagu igas teises valdkonnas, on ka siin võtmesõnaks korralik eeltöö. Enne laenu võtmist tuleks Sul paika panna, mille jaoks Sul on laenu vaja, kui suur peaks olema laenusumma, millised on Sinule sobivad laenu tagasimaksed ning kui kiiresti Sa oled võimeline laenu tagasi maksma. Seejärel tuleb võrrelda, mida erinevad laenuandjad Sulle pakuvad ning pakkumisi analüüsides valida selline variant, mis Sinu vajaduste ja võimalustega kõige rohkem sobib. Meie kodulehel on Sul hea võimalus erinevate laenuandjate pakkumisi mugavalt võrrelda. Laenamine on igati tavapärane osa meie elus. Kuna raha väärtus kahaneb ajas, siis tihtipeale on kasulikum raha laenata, soetada vajalik asi ning seejärel laen tagasi maksta.